דוכני מזון לאירועים קטנים הם מאוד פופולריים, מאחר והם מהווים דרך נוחה וקלילה להסעדה של מספר נמוך של אורחים. כאשר מתכננים אירועים קטנים כדוגמת חתונת זהב, חגיגות עשור, מסיבת רווקים או רווקות, יום הולדת לילד או הילדה, ועוד לרוב מחפשים פיתרון מרשים ולא יקר להסעדה, והדוכנים מספקים מענה מושלם.

דוכני מזון לאירועים קטנים מתאימים למגוון רחב של אירועים כאשר יש להתאים את סוג המזון אשר יוגש בדוכנים לפי קהל האורחים אשר יגיע לאירוע. בנוסף, יש להתאים את המזון לתנאים נוספים, לדוגמא עונת השנה וזמן האירוע (בוקר, צהריים או ערב). באירוע ערב חורפי יוגש אוכל שונה לחלוטין מאשר אירוע צהריים קיצי, ואנחנו מתמחים בתכנון והתאמה מדויקת של האוכל באירוע לקהל ולאופי האירוע.

דוכני מזון לאירועים קטנים יכולים להתאים מאוד גם לכנסים קטנים ואירועי חברה, בהם משתתפים מספר נמוך של אנשים. בין אם האירוע מתקיימים באולם או במשרדי החברה, תוכלו לדאוג להצבת דוכנים בכל מקום שתרצו.

דוכני מזון לאירועים קטנים הם פיתרון אידיאלי ופופולרי לכל סוגי האירועים, וגם מבחינת עלות הם נוחים יותר מאחר ואין צורך במלצרים מסתובבים. ישנם כמובן אנשי צוות אשר יגישו את האוכל לאורחים, אך מספר מועט יותר של אנשי צוות נדרש למשימה זו.

מחפשים דוכני מזון לאירועים קטנים במחירים אטרקטיביים ? פנו עוד היום לחברת Happy Food המספקת שירותי קייטרינג לכל סוגי האירועים.

דוכני מזון לאירועים קטנים


חייגו אלינו:
072-25-75-396

או מלאו פרטיכם בטופס

ונשמח לעמוד לשירותכם


טלפון
072-25.75-396


HAPPY FOOD
קייטרינג בוטיק
סדנאות בישול

HAPPY FOOD - קייטרינג בוטיק - סדנאות בישול

טלפון
072-25.75-396

חייגו אלינו בטלפון 072-25-75-396

או מלאו פרטיכם בטופס ממול

ונשמח לעמוד לשירותכם

סדנאות בישול

קייטרינג עמדות מזון

אירועים

מאמרים