סדנת בישול היא המפתח לערב גיבוש מוצלח באמת

כולם מכירים את הקונספט של ערבי גיבוש מהעבודה. לערבי גיבוש יש משמעות רבה מעבר למתן צ'ופר לעובדים המסורים. מחקרים מראים שעובדים שמעסיקיהם משלבים פעילויות של כיף והנאה מעבר לעבודה, עובדים טוב יותר בטווח הארוך. בנוסף, היחסים הבלתי פורמליים ביניהם מתהדקים במהלך ערב גיבוש וקשרי הידידות שנוצרים משפיעים גם הם לחיוב על תפוקת העבודה, הקצב שלה ושביעות הרצון הכללית של העובדים ממקום העבודה ומהמטלות שעליהם לבצע.

לאור כל זאת, מנהלי משאבי אנוש עושים מאמצים ניכרים כדי לחדש ולהפתיע קבוצת עובדים, במה שצריך להיות הפעלה מהנה והפורקן של העובדים אחרי שהם מבלים את רוב זמנם זה עם זה בעבודה לא פשוטה. עם זאת, לעיתים קשה למצוא את הפעילות המתאימה ביותר, זו שתפנה למכנה משותף רחב ותוודא אחוזי השתתפות גבוהים והנאה של כולם.

סדנת בישול לערב גיבוש היא אחד הפתרונות הנפלאים ביותר לסיטואציה הזו. סדנאות הבישול של HAPPY FOOD הן מגוונות וכוללות מבחר נושאים שניתן לבחור מביניהם: סדנת בישול איטלקי (של הרבה יותר מפיצה ופסטה), סדנת שוקולד מלאה בהפתעות מתוקות, סדנת קוקטיילים שכוללת גם הסברים מרתקים על ההיסטוריה של האלכוהול וגם כמובן שתיה שובבה, סדנת בשרים שהופכת כל אחד לטבח מוצלח וסדנת סושי, שמלמדת להכין את המאכל הפופולרי בקלות ומאכלים אוריינטליים נוספים.

כל היתרונות בכל סדנת בישול

לצוות של הפי פוד יש יכולת להפוך כל סדנת בישול לחגיגה קולינרית שמערבת בתוכה גם ערך מוסף וגם הנאה ללא פשרות. הסדנאות מלוות בהסברים קלילים ולא טרחניים וכמובן בהתנסות של המשתתפים בהכנת מאכלים אהובים.

הסדנאות נבנו בקפידה על-ידי מומחים קולינריים מבית HAPPY FOOD – קייטרינג בוטיק וסדנאות אוכל. הן כוללות לא רק שימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד אלא מגלמות בתוכן את כל המרכיבים של ערב גיבוש מוצלח: חיבור בין העובדים, הקניית מיומנויות שעשויות לשמש אותם בעבודה, בחיים בכלל וכמובן גם במטבח ומעבר לכל – כיף וחוויות בלתי נשכחות. לכן ערב גיבוש שבאמת מכבד ומשמח את העובדים, מתחיל עם הפי פוד.


 

סדנת בישול לערב גיבוש


חייגו אלינו:
072-25-75-396

או מלאו פרטיכם בטופס

ונשמח לעמוד לשירותכם


טלפון
072-25.75-396


HAPPY FOOD
קייטרינג בוטיק
סדנאות בישול

HAPPY FOOD - קייטרינג בוטיק - סדנאות בישול

טלפון
072-25.75-396

חייגו אלינו בטלפון 072-25-75-396

או מלאו פרטיכם בטופס ממול

ונשמח לעמוד לשירותכם

סדנאות בישול

קייטרינג עמדות מזון

אירועים

מאמרים