סדנת בישול ליום הולדת

סדנת בישול ליום הולדת בכל גיל!

יום הולדת שמח באמת, מתחיל ונגמר בחגיגה שווה. עוגה מהממת, בלונים בשלל צבעים, כיבוד, אורחים אהובים וכמובן איך אפשר לשכוח – הפעלה שתעשה שמח. כיום לא רק ילדים יכולים ליהנות מהפעלה מדליקה ליום ההולדת וגם מבוגרים יכולים למצוא את עצמם בפעילות מהנה ומגבשת, שתורמת לאווירה הכללית והופכת את יום ההולדת לבלתי נשכח.

לא משנה בני כמה אתם, יש נושא אחד שמחבר בין כולם: גברים, נשים, מבוגרים וילדים. אנחנו מדברים כמובן על אוכל. אנחנו ב HAPPY FOOD קייטרינג בוטיק וסדנאות בישול, מכירים מקרוב את העולם הקולינרי ונחשפים מדי יום לדרך בה הוא מקרב בין אנשים ומשמח את כל מי שמתעסק איתו. זו הסיבה שסדנאות הבישול שלנו הן הצלחה מסחררת בכל יום הולדת וכל מי שמשתתף בהן נהנה עד הגג. הסדנאות מתובלות בהסברים מרתקים אך קלילים אודות ההיסטוריה של האוכל ונותנות למשתתפים אינפורמציה מעניינת ויעילה להתעסקות עם האוכל גם אחרי שהסדנה מסתיימת והם שבים למטבח הביתי שלהם.

ב HAPPY FOOD תמצאו סדנת קוקטיילים שתהפוך כל יום הולדת למסיבה שובבה, סדנת בשרים טעימה במיוחד, סדנת סושי וסדנה איטלקית להכנת מאכלים עשירים. בנוסף, תוכלו ליהנות גם מסדנת שוקולד.

סדנת בישול ליום הולדת של ילדים

סדנאות הבישול של HAPPY FOOD מתאימות לטווח גילאים רחב, אך יש סדנה אחת שמתאימה גם למבוגרים וכמובן, גם לילדים בכל גיל. זוהי סדנת השוקולד הטעימה שלנו, בה מתנסים המשתתפים בהכנת מגוון מאכלים שוקולדיים טעימים כמו קרמבו, אצבעות קראנץ', מוס טריקולד ועוד.

לילדים יש חיבור מיוחד לשוקולד ולכן הסדנה הזו כל כך מתאימה להם. הריח, המרקם והצבע השוקולדי המפתה, גורם לילדים לרצות להתעסק איתו עוד ועוד ולא לפחד להתלכלך ולטעום. מעבר לכך, שלא כמו בהפעלות יום הולדת סטנדרטיות, הילדים יוצאים עם תוצר טעים ויכולים להיות גאים בעצמם ובחבריהם על הכישרון הקולינרי שהפגינו. סדנת שוקולד של HAPPY FOOD תהפוך כל יום הולדת למסיבה מתוקה ומפתיעה שתיזכר עוד שנים רבות ותגרום לילד להיות מרכז תשומת הלב במהלכה ואחריה.