דוכן לאירוע

אופן ההגשה של האוכל באירועים של היום אינה דומה כלל לצורה אשר אליה היינו רגילים עד היום. עד כה, התרגלנו כי המנות מוגשות לכל סועד בצורה מכובדת ובהקפדה יתירה כאשר האורח כלל לא צריך לקום מכיסאו במהלך כל הארוחה. דוכן לאירוע פותח בפנינו עולם חדש של אירוח, אירוח בטעמים חדשים.
מה זה בעצם דוכן לאירוע? מה מציעים לנו בדוכנים הללו? מהו דוכן איטלקי? מה ההבדל בין דוכן וקייטרינג איטלקי לבין דוכן אסייתי? על כך ועוד במאמר שלפנינו.

דוכן איטלקי

אנחנו חברת הפי פוד – אוכל שמח – מתמחים בהכנת אוכל טעים ושמח! זה אומר אוכל בטעמים מיוחדים, כאלה שכל אחד ישמח לראות בצלחת שלו. האוכל האיטלקי עונה באופן מושלם על ההגדרה.

אנחנו מציעים את האפשרות של דוכן לאירוע עם אוכל איטלקי אוטנטי. שיתאים גם למסיבות, גם לאירועים מכל סוג, לכינוסים שונים ולמעשה בכל מקום בו צריך להגיש אוכל לקהל גדול של מוזמנים. אצלנו ישנה האפשרות להרכיב דוכן לאירוע עם מגוון גדול של סוגי מאכלים איטלקיים בכיוונים שונים. זה יכול להיות אוכל בשרי וזה גם יכול להיות אוכל חלבי.

אנחנו מציעים גם סגנונות שונים של אוכל מלבד דוכן איטלקי עם האוכל האיטלקי. כך תוכלו לבחור גם דוכן אסייתי עם מנות מהמטבח האסייתי.
האומנות שלנו היא להכין עבורכם דוכן וקייטרינג שמציג בפני האורחים שלכם את מיטב הקולינריה בסגנון שתבחרו ובמבחר טעמים גדול.

דוכן אסייתי

דוכן לאירוע, עשוי להיות כאמור גם דוכן אסייתי. הוא יגיש אוכל אסייתי מדהים, ממש כמו דוכן איטלקי המתמחה באוכל האיטלקי.  דוכן וקייטרינג עם אוכל אסייתי זה דוכן לאירוע מושך וטעים במיוחד.
אין מי שיסרב לגשת ולטעום.

דוכן וקייטרינג

זה לא סוד שכל אירוע בנוי על אוכל. לאוכל באירוע יש הרבה מאוד משקל ואם הוא לא יהיה טעים, אם הוא לא יהיה מוגש באסתטיות ואם הוא לא ייראה טוב ומושך, האירוע כולו יהיה לוקה בחסר. לא לחינם אנחנו משקיעים כל כך הרבה באוכל ואכן, ההצלחה מדברת בעד עצמה. האירועים שלנו הם בהחלט הטעימים והמוצלחים ביותר.
רוצים גם אתם ליהנות מאירוע טעים ומושלם? הצוות שלנו בהפי פוד ישמח לשבת אתכם ולהרכיב יחד את התפריט המושלם שיענה על הדרישות ועל הטעם האישי שלכם.
אצלנו תוכלו להזמין דוכן לאירוע עם האוכל שיתאים גם למסגרת התקציב שלכם. דוכן לאירוע שיהיה בכיוון של דוכן איטלקי או דוכן אסייתי או כל סגנון אחר שתרצו.

דוכן וקייטרינג זה Happy Food !