קייטרינג נודלס

באירועים של היום אנחנו כבר פחות מוצאים את האוכל שהיה מקובל עד לא מזמן. ‏השניצלים נוטפי השומן, הפרגיות, תפוחי האדמה והאורז הנצחיים, פינו כולם את מקומם לאוכל מסוג אחר. ‏אנחנו פוגשים היום באירועים מנות מסוגים שונים לחלוטין המציעים אוכל אחר לגמרי. זה יכול ‏להיות קייטרינג נודלס , זה גם יכול להיות קייטרינג איטלקי או אפילו ישראלי אך עם אוכל מאוד גזעי ומסוים.  כל אלו מציעים הגשה מהירה של אוכל מסוג אחר כאשר הוא מוכן ‏לעיני הלקוח על ידי טבח שמבשל ומכין אותו בהתאם לבקשת הלקוח. כך זה לדוגמא עם קייטרינג נודלס. מדובר למעשה בעמדה אשר על ידו ניצב ‏טבח מקצועי אשר מקפיץ את הנודלס האיכותי והטעים. הוא מתקבל בדיוק כמו במסעדות.‏

סושי מן פרטי

יש גם את אלו המזמינים דוכן לערבי גיבוש עם סושי מן פרטי המגיע מעולם של קייטרינג אסייאתי המכיר גם קייטרינג נודלס הסושי מן מציע ‏כמובן מנות סושי מדהימות יחד עם הרטבים המיוחדים כאשר כל אורח יכול ליהנות ממנה ‏מושלמת בהתאם לטעמו האישי.

קייטרינג אסייאתי

כולנו יודעים שגדולה לגימה המקרבת לבבות. ואנחנו מוסיפים כי גם האוכל משפיע מאוד על האחדות ועל קירוב הלבבות. אם מדובר בצוות עובדים שיוצאים יחד ליום גיבוש, הרי שאין ולא יהיה כמו האוכל שיעשה את העבודה באופן הכי נכון והכי מושלם. אז זה לא תמיד אומר שאתם צריכים לצאת למסעדה ולשבת שם לאכול. תוכלו לבחור דוכן לערבי גיבוש שיציע אוכל טוב וטעים מתחום ספציפי בלבד אך כזה המציע אוכל טוב ואיכותי. זה יכול להיות לדוגמא  – קייטרינג נודלס או סושי מן פרטי, אשר אלו יציעו לאורחים אוכל טרי וחם על דוכן לערבי גיבוש.

אם בחרתם קייטרינג אסייאתי או קייטרינג נודלס, מצפה לכם חוויה ייחודית וטעימה במיוחד. כי האוכל האסיאתי הוא אוכל מיוחד באמת והוא אהוב מאוד על הציבור הישראלי.

צוות העובדים שלכם ייהנו מאוכל טוב שאכן ישפיע על קירוב הלבבות ולמעשה ערב הגיבוש שהכנתם עבורם אכן יעשה את שלו.

דוכן לערבי גיבוש

אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה שמח. כדי שזה יקרה אתם צריכים להגיש אוכל משמח.  Happy Food זה אוכל שמח. קייטרינג נודלס ולמעשה כל האוכל שלנו מקרין את השמחה ואת העוצמות לצלחות והסועד מרגיש את זה. אירוע עם האוכל של Happy Food הוא אירוע שנהנה מהצלחה רבה הודות לאוכל המושקע ומלא הרגש.
מחפשים משהו ייחודי לאירוע שלכם? חשבו על דוכן לערבי גיבוש עם קייטרינג נודלס או על סושי מן פרטי, על קייטרינג אסייאתי או איטלקי ותיהנו מאירוע טעים ומושלם.