סדנת שוקולד

סדנת שוקולד לילדים – סדנת שוקולד במרכז
שוב יום ההולדת של הילד או הילדה מתקרבים ואתם שוברים את הראש איזו פעילות לעשות לילדים ? נמאס לכם מהפעלות יום הולדת שחוזרות על עצמן כמו ליצן, קוסם או הצגת ילדים ? הגיע הזמן לגוון ולספק לילדים חוויה מעשירה ומיוחדת סביב הדבר שהם הכי אוהבים בעולם – שוקולד !

סדנת שוקולד לילדים היא חוויה שאין ספק בכלל שתקלע לטעמם של כל הילדים המשתתפים, מאחר ואין ילד אחד שלא אוהב שוקולד. סדנת שוקולד לילדים תהפוך את יום ההולדת של הילד שלכם לחוויה מיוחדת במינה, וליום הולדת שייזכר לעוד שנים רבות בתור יום ההולדת הכי טעים שהיה. סדנת שוקולד לילדים יכולה בהחלט להיות הפעילות המרכזית של יום ההולדת, ומתאימה לטווח גילאים נרחב ביותר.

סדנת שוקולד במרכז כמובן לא מיועדת רק לילדים, אלא לכל אחד שאוהב שוקולד. והרי בכל מבוגר חבוי ילד אשר יכול לאכול שוקולד כל היום, לכן הסדנא בהחלט מתאימה גם למבוגרים אשר רוצים ללמוד איך להכין קינוחי שוקולד טעימים. במהלך סדנת שוקולד במרכז נלמד להכין מגוון קינוחי שוקולד כדוגמת קרמבו ביתי, פונדו שוקולד עם פירות ומרשמלו, אצבעות שוקולד ועוד.

סדנת שוקולד במרכז היא סדנא המתאימה לכל אירוע, בה כמובן לא רק נלמד להכין קינוחי שוקולד אלא גם נאכל שוקולד – והרבה ממנו!

מחפשים סדנת שוקולד לילדים ליום ההולדת הבא ? רוצים להזמין סדנת שוקולד במרכז במחיר משתלם ? פנו עוד היום לחברת Happy Food המספקת מגוון סדנאות לכל סוגי האירועים.

מה מכינים?

  • קרמבו בייתי עם הפתעות בפנים
  • פונדו פירות ומרשמלו על שיפוד
  • מוס טריקולד קרמי
  • אצבעות שוקולד קראנצ'