עגלת קפה

בתור מדינה של אוהבי קפה, אין אירוע שלא תימצאו בו עגלת קפה המציעה קפה לאורחים במהלך כל האירוע או בסופו. בין אם מדובר בשעות הבוקר או הערב, בכנס קטן, אירוע חברה מצומצם או אירוע גדול כדוגמת חתונה או בר מצווה, הגשת קפה לאורחים היא הכרחית.

ישנם חברות קייטרינג רבות אשר מספקות עגלת קפה לאירועים, אך כדאי שתוודאו כי אכן מדובר בקפה איכותי וטעים אשר האורחים שלכם יהנו לשתות. לאנשים מסוימים איכות הקפה היא משמעותית, והם פשוט לא יהנו משתיית קפה לא איכותי וירגישו מיד בהבדל. לכן עגלת קפה היא לא המקום לחסוך, וכדאי להזמין חברה המספקת קפה איכותי ואנשי צוות מיומנים בהכנת קפה מכל הסוגים. בחודשי הקיץ החמים, כדאי לדאוג גם להגשת משקאות קפה קרים ומרעננים.

עגלת קפה היא לרוב עגלה מעוצבת וגדולה יחסית, אשר ניתן לפרוס עליה גם חלק מהקינוחים והעוגות באירוע, כך שהאורחים יוכלו להנות מקפה ועוגה בנוחות המיטבית. ניתן לפזר גם פרחים ושאר עיטורים על העגלה, כך שתתאים לעיצוב הכולל של האירוע. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר מראש, לשריין את התאריך ולבדוק איתנו את כל הפרטים לגבי העגלה והתאמתה לאירוע שלכם.

רוצים להזמין עגלת קפה איכותית לאירוע הבא שלכם ? צרו קשר עוד היום עם חברת הבוטיק Happy Food אשר מספקת שירותי קייטרינג, קפה וסדנאות בישול לכל סוגי האירועים.